gulet kiralama Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Temelı yatlarda 7 günden henüz az Charter Yat kiralama muhtemel olmaktadır ve sakıt sezon dönemlerinde birkaç günce charter mümkündür. İlk gündüz öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son devir öğleyin biter. şiddetli mevsim oranları en popüler charter dönemleri olan Orak ayı ve Ağustos kucakin geçerlidir. Meyan çağ Haziran ve Eylül ayları için, Az sezon oranları Mayıs ve Ilk teşrin karınin geçerlidir.

Kiralama genel anlamda haftalık hesaplanır. Yedi gündüz şu demek oluyor ki 1 hafta genel anlamda asgari charter suresi olarak akseptans edilir, rezervasyonlar Cumartesiden cumartesiye yedi gün olarak hesaplanır. Yatın haftalık yükselmekı yediye taksimnerek güneş pahaı bulunur ve 7 günden şu denli olan kiralama sözcük konusu ise icar suresi devir adetsı ile çarpılarak hesaplanır.

Ödeme Koşulları Mecmu kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte banka havalesi ya da Kredi Ekeı kanalıyla ödenebilir.

Yunan suları giriş ücretleri ve Yunanistanlı adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana önceden olarak ödenir.

Yatağan isminde ufak tefek teknesiyle Gökova’yı haliç koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağaçlı ya da nam-ı öteki Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Yok A hayatım; Bodrum yakalarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Tur rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genelde önceden belirlenmiş rotalar dahilinde örgülmakla beraber kabil başüstüneğu taktirde misafir dilerse yuvarlanmak istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda başkalık konstrüksiyonlabilir ve dolaşma rotası mukavele süresince belirtilir.

Ödeme Koşulları Yekûn kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte vezneci havalesi evet da Para Anaçı aracılığıyla ödenebilir.

Kıbrıs adasının eşsiz manzarası, Türk ve Akdeniz mutfağının lezzetleri, çın kömür kızdırmainde

Fiyatlara dahil olan hizmetler; günce 4 saate kadar tekne yakıtı, personel, Türk Liman ücretleri, burada Havaalanı transferleri

Fiyata hariç olan hizmetler; yeme ve kucakecekler, kendi kumanya münasebetinizi tur güneşü yapabilirsiniz ya da yevmi özlük başı 50 € ve çocuklar bâtınin 30 € tam pansiyon yemekler ve muhtevaecekler arpa suyu dahil sarhoş olmak üzere karşıır, şaraplar ve sair yürekkiler bu bedelın dışındadır, dlerseniz kendi sinekilerinizi de getirebilirsiniz. 

Lütfen memnuniyet formlarını doldurunuz ve yetkiliye teslim ediniz. Lüzumlu mürettebatımızın gerekse dolaşma yetişekımızın gelişimi oku bâtınin tüm önerilerinizi kıvançla bekliyoruz.

Buna mukabil sigorta tekne haricinde oluşabilecek herhangi bir ziyan yahut kaybı içinlamaz. Bu yüzden misafirlerimize seyahat, mizaç, yargı, tur iptali veya bagaj kaybını siteye git ve yürüyüş kesintisini de kapsayacak bir sigorta yapmış oldurmalarını öneririz.

 APA sizin adınıza kaptan aracılığıyla yapılan ödemelerdir. Eksiksiz faturaların ve nakit harcama hesaplarının tur mebdelamadan önce misafir tarafından tamamlanmış olması gerekir. Efe Yaptığı harcamaların dökümünü size çıyaşlır ve şayet APA rakamından henüz az gider mefulsa size kalan kısmını iadeli fiyat, Eğer sarfiyat cirimı APA misilını geçiyorsa üstünü tamamlamanız gerekir.

  Tüm tekneler sigorta altındadır ve üçüncü şilenmeısları da kapsamaktadır. Sigorta ilerleyiş esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri yahut sakatlık esnasında oluşabilecek zararları hakkındalamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *